71V65603S133BQGI8
Mfr.Part #
71V65603S133BQGI8
Package / Case
165-TBGA
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Supplier Device Package :
165-CABGA (13x15)
Package / Case :
165-TBGA
Clock Frequency :
133MHz
Access Time :
4.2ns
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V