71V25761S166PFI
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
71V25761S166PFI
Manufacturer
Renesas Electronics Corporation
Package / Case
100-LQFP
Datasheet
Download
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
Stock
582
In Stock :
582
Manufacturer :
Product Category :
Memory
Mounting Type :
Surface Mount
Write Cycle Time - Word, Page :
Package / Case :
100-LQFP
Clock Frequency :
166 MHz
Series :
Memory Interface :
Parallel
Memory Size :
4.5Mbit
Product Status :
Active
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Memory Format :
SRAM
Voltage - Supply :
3.135V ~ 3.465V