71V25761S166BG8
Mfr.Part #
71V25761S166BG8
Package / Case
119-BGA
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA
Memory
Memory Format :
SRAM
Access Time :
3.5ns
Memory Interface :
Parallel
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
119-BGA
Clock Frequency :
166MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V