70P3519S200BCG
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
70P3519S200BCG
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
256-LBGA
Datasheet
Download
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256CABGA
Manufacturer :
Product Category :
Memory
Memory Interface :
Parallel
Package / Case :
256-LBGA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
4 (72 Hours)
Voltage - Supply :
1.7V~1.9V
Clock Frequency :
200MHz