656V40004C2T
Mfr.Part #
656V40004C2T
Description
XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVDS SMD
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Symmetry-Max :
55/45%
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Frequency Stability :
±30ppm
Operating Frequency :
400MHz
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Output :
LVDS
Frequency :
400MHz
Rise Time-Max :
0.5ns
Fall Time-Max :
0.5ns
Supply Voltage :
2.5V
Voltage - Supply :
2.5V
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Max) :
65mA