656P4335C3T
Mfr.Part #
656P4335C3T
Description
XTAL OSC XO 43.3500MHZ LVPECL
Supply Voltage :
3.3V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Operating Frequency :
43.35MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Voltage - Supply :
3.3V
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Surface Mount :
yes
Rise Time-Max :
0.6ns
Current - Supply (Max) :
88mA
Factory Lead Time :
14 Weeks
JESD-609 Code :
e4
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Fall Time-Max :
0.6ns
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency :
43.35MHz
Series :
656P/L
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency Stability :
±25ppm