656L7683C3T
Mfr.Part #
656L7683C3T
Description
XTAL OSC XO 76.8000MHZ LVDS SMD
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Symmetry-Max :
55/45%
Base Resonator :
Crystal
Fall Time-Max :
0.5ns
Voltage - Supply :
3.3V
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Operating Frequency :
76.8MHz
Frequency :
76.8MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Output :
LVDS
Supply Voltage :
3.3V
1 (Unlimited)
JESD-609 Code :
e4
Current - Supply (Max) :
65mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Series :
656P/L
Factory Lead Time :
14 Weeks
Rise Time-Max :
0.5ns
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA