654V34944I3T
Mfr.Part #
654V34944I3T
Description
XTAL OSC XO 349.4000MHZ LVDS SMD
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±30ppm
Current - Supply (Max) :
65mA
Frequency :
349.4MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm