654V30005C2T
Mfr.Part #
654V30005C2T
Description
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
Frequency :
300MHz
Current - Supply (Max) :
65mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Voltage - Supply :
2.5V
Series :
654P/L
Function :
Enable/Disable
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA