654V30004I3T
Mfr.Part #
654V30004I3T
Description
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Frequency :
300MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
65mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Mounting Type :
Surface Mount
Function :
Enable/Disable
Frequency Stability :
±30ppm
Voltage - Supply :
3.3V