654P31255C2T
Mfr.Part #
654P31255C2T
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVPECL
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Supply Voltage :
2.5V
Frequency :
312.5MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency Stability :
±25ppm
Surface Mount :
yes
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Function :
Enable/Disable
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
1 (Unlimited)
Rise Time-Max :
0.6ns
Current - Supply (Max) :
88mA
Factory Lead Time :
14 Weeks
Operating Frequency :
312.5MHz
Output :
LVPECL
Voltage - Supply :
2.5V
Fall Time-Max :
0.6ns
Type :
XO (Standard)
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Symmetry-Max :
55/45%