654L14453C2T
Mfr.Part #
654L14453C2T
Description
XTAL OSC XO 144.5000MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Max) :
65mA
Frequency Stability :
±25ppm
Voltage - Supply :
2.5V
Series :
654P/L
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
144.5MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Output :
LVDS
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm