653L15552I3T
Mfr.Part #
653L15552I3T
Description
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
6-SMD, No Lead
Operating Frequency :
155.52MHz
Fall Time-Max :
0.7ns
Output :
LVDS
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
155.52MHz
Symmetry-Max :
55/45%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Supply Voltage :
3.3V
Current - Supply (Max) :
66mA
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Rise Time-Max :
0.7ns
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Function :
Enable/Disable
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Mounting Type :
Surface Mount
Series :
653
Frequency Stability :
±100ppm
Surface Mount :
yes
Factory Lead Time :
14 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~85°C