653E22505I3T
Mfr.Part #
653E22505I3T
Description
XTAL OSC XO 225.0000MHZ LVPECL
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Current - Supply (Max) :
88mA
Output :
LVPECL
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Operating Frequency :
225MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Base Resonator :
Crystal
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Mounting Type :
Surface Mount
JESD-609 Code :
e4
Frequency :
225MHz
Supply Voltage :
3.3V
14 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Symmetry-Max :
55/45%
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V