637P31255C3T
Mfr.Part #
637P31255C3T
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVPECL
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Voltage - Supply :
3.3V
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
3.3V
Output :
LVPECL
Operating Frequency :
312.5MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Fall Time-Max :
0.7ns
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height Seated (Max) :
0.067 1.70mm
Current - Supply (Max) :
88mA
Surface Mount :
yes
Frequency :
312.5MHz
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 2.0mm