634P10625C2T
Mfr.Part #
634P10625C2T
Description
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
Output :
LVPECL
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency Stability :
±25ppm
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Frequency :
106.25MHz
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Current - Supply (Max) :
88mA
Factory Lead Time :
14 Weeks
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Series :
634P/L
Voltage - Supply :
2.5V