627-47W1222-7TA
Mfr.Part #
627-47W1222-7TA
Description
CONN D-SUB PLUG 47POS SLDR CUP
Mounting Style :
THREADED INSERT
Contact Type :
Coax and Signal
Number of Positions :
47 Position
Flange Feature :
Board Side (M3)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Voltage Rating :
125 V
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Termination Style :
Solder Tail
Datasheets
627-47W1222-7TA
Introducing D-Sub Connector Assemblies EDAC Inc. 627-47W1222-7TA from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Operating Temperature:-55°C ~ 125°C, Mounting Type:Free Hanging (In-Line), 627-47W1222-7TA pinout, 627-47W1222-7TA datasheet PDF, 627-47W1222-7TA amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies EDAC Inc. 627-47W1222-7TA ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
627-C Series D-Sub, Combo Plug, Male Pins 47 Position-Position Male Coax and Signal Solder Cup 5 (DD, D) - 47W1 Free Hanging (In-Line) Copper Gold Steel, Tin Plated
627-47W1222-7TA Overview
627-47W1222-7TA Features
627-C series
627-47W1222-7TA Applications
There are a lot of EDAC Inc.
627-47W1222-7TA D-Sub Connectors applications.
  • Embedded systems
  • Datacom
  • Communication
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP