615R100GATT10
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
615R100GATT10
Manufacturer
Vishay BC Components/Beyschlag/Draloric
Description
CAPACITOR CERAMIC RADIAL
Manufacturer :
Product Category :
Ceramic Capacitors
Frequency Tolerance :
±10ppm
Series :
SXT324
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Load Capacitance :
18pF
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Type :
MHz Crystal
Package :
Bulk
Operating Mode :
Fundamental
Frequency Stability :
±20ppm
Product Status :
Active
Frequency :
26 MHz
Datasheets
615R100GATT10
SXT324 4-SMD No Lead Ceramic Capacitor 0.126L x 0.098W 3.20mm x 2.50mm
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP CER 1000PF 6KV Z5U RADIAL
    CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL
    CAP CER 10000PF 3KV Y5V RADIAL
    CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL
    CAP CER 0.1UF 2KV Y5V RADIAL