5SGXMB6R3F40I3LN
Mfr.Part #
5SGXMB6R3F40I3LN
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 432 I/O 1517FBGA
Supply Voltage :
0.85V
Number of Logic Elements/Cells :
Organization :
22540 CLBS
HTS Code :
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Terminal Pitch :
1mm
Power Supplies :
0.851.52.52.5/31.2/3V
Number of Inputs :
432
Length :
40mm
Voltage - Supply :
0.82V~0.88V
RoHS Status :
RoHS Compliant
Number of I/O :
432
Height Seated (Max) :
3.5mm
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Width :
40mm