5SGXMA5N2F45C1N
Mfr.Part #
5SGXMA5N2F45C1N
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 840 I/O 1932FBGA
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Package / Case :
1932-BBGA, FCBGA
Surface Mount :
yes
Number of I/O :
840
Height Seated (Max) :
3.9mm
Terminal Pitch :
1mm
Mounting Type :
Surface Mount
Base Part Number :
5SGXMA5
Packaging :
Tray
8 Weeks
Number of Inputs :
840
Organization :
18500 CLBS
Width :
45mm
HTS Code :
Supply Voltage :
0.9V
Power Supplies :
0.91.52.52.5/31.2/3V
Length :
45mm