5SGXMA4K3F35C2N
Mfr.Part #
5SGXMA4K3F35C2N
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Power Supplies :
0.851.52.52.5/31.2/3V
Organization :
15850 CLBS
Supply Voltage :
0.9V
Base Part Number :
5SGXMA4
Ball
Number of Inputs :
432
Number of I/O :
432
Width :
35mm
Terminal Pitch :
1mm
Height Seated (Max) :
3.6mm
Length :
35mm