5SGXMA4H2F35I3N
Mfr.Part #
5SGXMA4H2F35I3N
Height Seated (Max) :
3.6mm
Number of LABs/CLBs :
Base Part Number :
5SGXMA4
Length :
35mm
Width :
35mm
Ball
HTS Code :
Voltage - Supply :
0.82V~0.88V
Organization :
15850 CLBS
Number of Outputs :
552
Supply Voltage :
0.85V
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
ECCN Code :
3A001.A.7.A
Power Supplies :
0.851.52.52.5/31.2/3V
Number of I/O :
552
Terminal Pitch :
1mm