5SGXMA4H2F35C2LN
Mfr.Part #
5SGXMA4H2F35C2LN
Number of Outputs :
552
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ
Organization :
15850 CLBS
Width :
35mm
yes
Number of Inputs :
552
Terminal Pitch :
1mm
Supply Voltage :
0.85V
Number of Logic Elements/Cells :
Voltage - Supply :
0.82V~0.88V
Height Seated (Max) :
3.6mm
Power Supplies :
0.851.52.52.5/31.2/3V
HTS Code :
Length :
35mm