5SGXMA3K3F35C2N
Mfr.Part #
5SGXMA3K3F35C2N
Height Seated (Max) :
3.6mm
Organization :
12830 CLBS
Terminal Pitch :
1mm
Number of Outputs :
432
Width :
35mm
Power Supplies :
0.851.52.52.5/31.2/3V
Supply Voltage :
0.9V
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Length :
35mm
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ