5SGXEB6R3F40C4
Mfr.Part #
5SGXEB6R3F40C4
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Qualification Status :
Not Qualified
Power Supplies :
0.851.52.52.5/31.2/3V
Length :
40mm
Voltage - Supply :
0.82V~0.88V
Mounting Type :
Surface Mount
Number of I/O :
432
Width :
40mm
Number of Inputs :
HTS Code :
Terminal Pitch :
1mm
Height Seated (Max) :
3.5mm
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ