5SB-R120-6
Mfr.Part #
5SB-R120-6
Description
LED T-2 ANSI NO.5 120V SLIDE RED
Datasheets
5SB-R120-6
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING