5SB-NKW15H
Mfr.Part #
5SB-NKW15H
Description
LED LAMP T2 ANSI NO. 5 15V SLIDE
Color :
White
Forward Current-Max :
0.018A
Size :
5.1mm
Luminous Intensity :
9200.0 mcd
Viewing Angle :
20 deg
Datasheets
5SB-NKW15H
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING