5SB-NKW120
Mfr.Part #
5SB-NKW120
Description
LED LAMP T2 ANSI NO. 5 120V SLID
Viewing Angle :
20 deg
Luminous Intensity :
9200.0 mcd
Forward Current-Max :
0.004A
Color :
White
Size :
5.1mm
Datasheets
5SB-NKW120
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING