5CGXFC4F6M11C6N
Mfr.Part #
5CGXFC4F6M11C6N
Package / Case
301-TFBGA
Description
IC FPGA 129 I/O 301MBGA
Number of Inputs :
129
Base Part Number :
5CGXFC4
Terminal Pitch :
0.5mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B301
Voltage - Supply :
1.07V~1.13V
Number of Terminations :
301
NOT SPECIFIED
Programmable Logic Type :
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Length :
11mm
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ
Width :
11mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Height Seated (Max) :
1.1mm
Package / Case :
301-TFBGA
Number of Logic Elements/Cells :
Supply Voltage :
1.1V