5CGXBC9A6U19C7N
Mfr.Part #
5CGXBC9A6U19C7N
Package / Case
484-FBGA
Description
IC FPGA 240 I/O 484UBGA
Length :
19mm
Width :
19mm
Number of LABs/CLBs :
JESD-30 Code :
S-PBGA-B484
Package / Case :
484-FBGA
Power Supplies :
1.11.2/3.32.5V
Number of Outputs :
240
Voltage - Supply :
1.07V~1.13V
Number of Inputs :
240
Base Part Number :
5CGXBC9
Supply Voltage :
1.1V
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ
NOT SPECIFIED
Number of I/O :
Height Seated (Max) :
1.9mm
Terminal Pitch :
0.8mm