5CGXBC7C7U19C8N
Mfr.Part #
5CGXBC7C7U19C8N
Package / Case
484-FBGA
Description
IC FPGA 240 I/O 484UBGA
Height Seated (Max) :
1.9mm
Voltage - Supply :
1.07V~1.13V
Base Part Number :
5CGXBC7
Width :
19mm
Total RAM Bits :
Number of I/O :
240
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ
Length :
19mm
Terminal Pitch :
0.8mm