5CGXBC7B6M15C7N
Mfr.Part #
5CGXBC7B6M15C7N
Package / Case
484-LFBGA
Description
IC FPGA 240 I/O 484MBGA
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Number of LABs/CLBs :
Voltage - Supply :
1.07V~1.13V
Terminal Pitch :
0.5mm
Width :
15mm
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ
JESD-30 Code :
S-PBGA-B484
Base Part Number :
5CGXBC7
Mounting Type :
Surface Mount
HTS Code :
Supply Voltage :
1.1V
1.11.2/3.32.5V
Packaging :
Tray
Number of I/O :
240
Number of Outputs :
240
Height Seated (Max) :
1.25mm
Length :
15mm