595MD432M975DG
Mfr.Part #
595MD432M975DG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC VCXO 432.9750MHZ LVPECL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Max) :
135mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Output :
LVPECL
Number of Terminations :
6
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Frequency :
432.975MHz
Absolute Pull Range (APR) :
±100ppm
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Operating Frequency :
432.975MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Factory Lead Time :
6 Weeks
Qualification Status :
Not Qualified
Power Supplies :
3.3V
Supply Voltage :
3.3V
Reach Compliance Code :
Compliant
Datasheets
595MD432M975DG
Skyworks Solutions, Inc. 595MD432M975DG
595MD432M975DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD