591FC99M9925DGR
Mfr.Part #
591FC99M9925DGR
Description
XTAL OSC XO 99.9925MHZ LVDS SMD
Oscillators
JESD-609 Code :
e4
Current - Supply (Max) :
100mA
Operating Frequency :
99.9925MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Symmetry-Max :
55/45%
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
2.5V
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency :
99.9925MHz
Supply Voltage :
2.5V
1 (Unlimited)
Datasheets
591FC99M9925DGR
Skyworks Solutions, Inc. 591FC99M9925DGR
591FC99M9925DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD