591FB81M0000DGR
Mfr.Part #
591FB81M0000DGR
Description
XTAL OSC XO 81.0000MHZ LVDS SMD
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Current - Supply (Max) :
100mA
Frequency :
81MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±25ppm
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Datasheets
591FB81M0000DGR
Skyworks Solutions, Inc. 591FB81M0000DGR
591FB81M0000DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD