591BC156M250DGR
Mfr.Part #
591BC156M250DGR
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Output :
LVDS
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Current - Supply (Max) :
100mA
RoHS Status :
RoHS Compliant
Reach Compliance Code :
Compliant
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
156.25MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Datasheets
591BC156M250DGR
Skyworks Solutions, Inc. 591BC156M250DGR
591BC156M250DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD