591BC000244DGR
Mfr.Part #
591BC000244DGR
Description
XTAL OSC XO 244.0000KHZ LVDS SMD
Frequency :
244kHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Output :
LVDS
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Factory Lead Time :
6 Weeks
Voltage - Supply :
3.3V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
100mA
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Datasheets
591BC000244DGR
Skyworks Solutions, Inc. 591BC000244DGR
591BC000244DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD