591BA183M336DG
Mfr.Part #
591BA183M336DG
Description
XTAL OSC XO 183.3360MHZ LVDS SMD
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Frequency :
183.336MHz
Current - Supply (Max) :
100mA
Frequency Stability :
±50ppm
Output :
LVDS
RoHS Status :
RoHS Compliant
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Packaging :
Strip
Series :
Si591
Reach Compliance Code :
Compliant
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Datasheets
591BA183M336DG
Skyworks Solutions, Inc. 591BA183M336DG
591BA183M336DG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD