591AC143M360DGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
591AC143M360DGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 143.3600MHZ LVPECL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Series :
Si591
Mounting Type :
Surface Mount
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Voltage - Supply :
3.3V
Base Resonator :
Crystal
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Max) :
125mA
Type :
XO (Standard)
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Function :
Enable/Disable
Frequency :
143.36MHz
Factory Lead Time :
6 Weeks
Output :
LVPECL
Reach Compliance Code :
Compliant
Datasheets
591AC143M360DGR
Skyworks Solutions, Inc. 591AC143M360DGR
591AC143M360DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD