571AMB000420DG
Mfr.Part #
571AMB000420DG
Description
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ LVPEC
Packaging :
Strip
Voltage - Supply :
2.97V~3.63V
6 Weeks
Number of Terminations :
8
Power Supplies :
3.3V
Frequency :
644.53125MHz
Supply Voltage :
3.3V
Frequency Stability :
±20ppm
Qualification Status :
Not Qualified
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Surface Mount :
yes
Absolute Pull Range (APR) :
±12ppm
Current - Supply (Max) :
130mA
Crystal
Operating Frequency :
420MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Datasheets
571AMB000420DG
Skyworks Solutions, Inc. 571AMB000420DG
571AMB000420DG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD