571AFB000101DGR
Mfr.Part #
571AFB000101DGR
Description
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL
Enable/Disable (Reprogrammable)
Operating Frequency :
810MHz
RoHS Compliant
Supply Voltage :
3.3V
Qualification Status :
Not Qualified
Surface Mount :
yes
Frequency Stability :
±50ppm
Power Supplies :
3.3V
Voltage - Supply :
2.97V~3.63V
Number of Terminations :
8
Frequency :
491.52MHz
Absolute Pull Range (APR) :
±100ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Max) :
130mA
Datasheets
571AFB000101DGR
Skyworks Solutions, Inc. 571AFB000101DGR
571AFB000101DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD