571AEA001680DGR
Mfr.Part #
571AEA001680DGR
Description
XTAL OSC VCXO 993.4100MHZ LVPECL
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
2.97V~3.63V
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Max) :
130mA
Frequency :
993.41MHz
Absolute Pull Range (APR) :
±25ppm
Datasheets
571AEA001680DGR
Skyworks Solutions, Inc. 571AEA001680DGR
571AEA001680DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD