571ACB000150DGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
571ACB000150DGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
8-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency Stability :
±50ppm
Supply Voltage :
3.3V
Operating Frequency :
810MHz
Type :
VCXO
Output :
LVPECL
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
6 Weeks
Qualification Status :
Not Qualified
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Series :
Si571
Reach Compliance Code :
Compliant
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency :
155.52MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Number of Terminations :
8
Power Supplies :
3.3V
Base Resonator :
Crystal
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Absolute Pull Range (APR) :
±150ppm
Voltage - Supply :
2.97V~3.63V
Mounting Type :
Surface Mount
Function :
Enable/Disable (Reprogrammable)
Surface Mount :
yes
Current - Supply (Max) :
130mA
Datasheets
571ACB000150DGR
Skyworks Solutions, Inc. 571ACB000150DGR
571ACB000150DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD