565BAA125M600BCGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
565BAA125M600BCGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
OSCILLATOR SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Height - Seated (Max) :
0.052 (1.33mm)
Product Status :
Active
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Type :
VCXO
Frequency Stability :
±20ppm
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Ratings :
Spread Spectrum Bandwidth :
Output :
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max) :
83mA (Typ)
Frequency :
125.6 MHz
Series :
Ultra™ Si565
Current - Supply (Max) :
140mA
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Base Resonator :
Crystal
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Absolute Pull Range (APR) :
±20ppm
Mounting Type :
Surface Mount
Function :
Enable/Disable
Package :
Strip
Datasheets
565BAA125M600BCGR
Skyworks Solutions, Inc. 565BAA125M600BCGR
565BAA125M600BCGR datasheet pdf and Oscillators product details from Skyworks stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD