562RX5FCK501EP103M
Mfr.Part #
562RX5FCK501EP103M
Description
CAPACITOR CERAMIC RADIAL
Ceramic Capacitors
Datasheets
562RX5FCK501EP103M
Manufacturer related products
    CAP CER 1000PF 6KV Z5U RADIAL
    CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL
    CAP CER 10000PF 3KV Y5V RADIAL
    CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL
    CAP CER 0.1UF 2KV Y5V RADIAL