561-RAG24H-NW9
Mfr.Part #
561-RAG24H-NW9
Manufacturer
Visual Communications Company, LLC
Description
PMI .312" LED 24VDC RED/AMBER/GR
Manufacturer :
Product Category :
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
8 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Datasheets
561-RAG24H-NW9
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING