560BAA200M000BBGR
Mfr.Part #
560BAA200M000BBGR
Description
XTAL OSCILLATOR
Frequency :
200MHz
Symmetry-Max :
55/45%
Voltage - Supply :
1.8V 2.5V 3.3V
Factory Lead Time :
6 Weeks
6-SMD, No Lead
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Operating Frequency :
200MHz
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
157mA
Frequency Stability :
±20ppm
Fall Time-Max :
0.35ns
Additional Feature :
TRI-STATE; E/D FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; 1.8 2.5V SUPPLY VOLTAGE ALSO AVAILABLE; TR
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Output :
LVDS
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.33mm