55SB-RLP60H
Mfr.Part #
55SB-RLP60H
Manufacturer
Visual Communications Company, LLC
Description
LED LAMP T2 T5.5 60V SLIDE RED
Manufacturer :
Product Category :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Factory Lead Time :
8 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Datasheets
55SB-RLP60H
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING