55SB-NKL15H
Mfr.Part #
55SB-NKL15H
Description
LED LAMP T2 T5.5 15V SLIDE WWHT
Luminous Intensity :
9200.0 mcd
Overall Height :
9.1mm
Forward Current-Max :
0.018A
Color :
White
Single
Optoelectronic Device Type :
SINGLE COLOR LED
8 Weeks
Size :
5.1mm
Viewing Angle :
15 deg
Datasheets
55SB-NKL15H
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING