550MJ155M520DG
Mfr.Part #
550MJ155M520DG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Voltage - Supply :
3.3V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
6 Weeks
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Absolute Pull Range (APR) :
±130ppm
Frequency Stability :
±20ppm
Base Resonator :
Crystal
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Output :
LVPECL
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency :
155.52MHz
Current - Supply (Max) :
130mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Datasheets
550MJ155M520DG
Skyworks Solutions, Inc. 550MJ155M520DG
550MJ155M520DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD